Penzion Loučná Medvídek
 
ADRESA Penzion Medvídek
Loučná pod Klínovcem 79
Loučná 43191
Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Loucna-Medvidek@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Penzion Medvídek ubytování Loučná Aktuální počasí skoro zataženo
Penzion Loučná Medvídek - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Loučná Medvídek - disponuje restauracíPenzion Loučná Medvídek - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Loučná Medvídek -  je k dispozici připojení na internetPenzion Loučná Medvídek - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Loučná Medvídek - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Loučná Medvídek - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Loučná Medvídek - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Medvídek / Loučná

Horský penzion Medvidek je situován v Loučné pod Klínovcem v srdci Krušných hor a je ideální ke strávení zimních i letních radovánek. Návštěvu můžete podniknout osobním vozidlem či využít autobusového spojení do stanice Loučná, případně vlakového spojení do zastávky České Hamry ,odkud Vás může dle Vaší žádosti odvést personál penzionu.

Ubytování
Ubytovat se můžete v horském penzionu Medvidek ve 3 čtyřlůžkových a 4 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Na 1. patře jsou umístěny pokoje 2x čtyřlůžkový s vlastní koupelnou a WC a 1x čtyřlůžkový společně se 2x dvoulůžkovými pokoji s koupelnou a WC umístěné na chodbě. V podkroví penzionu jsou situovány 2 dvoulůžkové pokoje s koupelnou a WC umístěnou na společné chodbě. Parkovat je možné přímo u budovy penzionu. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Restaurace

V penzionu Medvídek se nachází příjemná restaurace s českými jídly i specialitami. Možno objednat k pobytu snídani 50,- Kč nebo večeři 70,- Kč případně polopenzi.

Okolí
Okolí penzionu láká k zimním a letním radovánkám. V létě se nabízí jízda na kole, koupání, výlety do přírody, sběr jahod, hub, tenis, nohejbal, míčové hry, kolečkové brusle, grilování. V zimním období můžete dělat výlety po okolí, navštívit krytý bazén 2 km od penzionu, saunu, jízdu na čtyřkolce.
Za návštěvu stojí Blatenský příkop, Božídarské rašeliniště, Starý hraniční kámen, Kamencové jezero, Podkrušnohorský zoopark, Karlovy Vary, Jáchymov, Chomutov, Německo - Oberwiesental